Haber

Nusret tepkiler üzerine Londra restoranında fiyatları indirdi.

Dünyanın dört bir yanında restoranları bulunan ünlü kasap Nusret, Londra’daki restoranında fiyatların yüksek olmasıyla ilgili yansımaların ardından değerli bir değişiklik yaptı. Fiyatları indiren Nusret, menüye 39 sterlinlik bir öğle yemeği ekledi.

“Tuzbea” hareketiyle dünya çapında üne kavuşan ve birçok yerde restoran açan ünlü kasap Nusret bir süre gündemden düşmedi. Restoranlarındaki fahiş fiyatlar nedeniyle müşteriler tarafından eleştirilen Nusret, bunun yansımalarına daha fazla dayanamadı.

Ünlü kasap, Londra’daki Steakhouse’da 1.450 sterline kadar et satıyordu ve bazı hesaplar 37.000 sterlini aşıyordu. Ancak bu yüksek fiyatlar müşterilerin tepkisini çekti ve birçok kişi Nusret’in insanlarla dalga geçtiğini söyledi. Nusret’in restoranı, pahalı fiyatlarıyla ilgili eleştirilerin ardından restoranını Londra’nın en kötü puan alan yerleri arasına yerleştirdi ve başkentteki 23.811 restoran arasında 20.491. sırada yer aldı. sıraya girmesine neden oldu.

Eleştiriler üzerine fiyatları indiren Nusret, hafta içi 12:00-17:00 saatleri arasında kişi başı sadece 39 sterlinlik öğle yemeği menüsü başlattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu