Haber

Fatih Erbakan’ın ‘kuyruklu bebek’ videosu sosyal medyada gündem oldu.

Yine Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan son anda Cumhur İttifakı’na katılarak gündem oldu. Erbakan bu kez de pandemi döneminde ortaya çıkan aşı karşıtı muhalefete destek verdiği ve aşı olan çocukların kuyruklu doğabileceği görselleriyle gündemde.

Sosyal medyada paylaşılan videoda Erbakan’ın Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Serhat Fındık ile Beyin, Omurilik ve Sınır Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Bilgehan Bilge ile düzenlediği basın toplantısında yaptığı açıklamalar yer alıyor. Erbakan, 2021 yılında düzenlediği basın toplantısında aşı olan çocukların kuyruklu, tüylü ve dört ayaklı olarak dünyaya geleceğini iddia etmişti. Bebek fotoğraflarını gösteren Erbakan, “Burada gördüğünüz gibi genetik bozukluktan kuyruklu bir bebek dünyaya geldi. İşte hayvan derili bir bebek. Büyüdükçe vücudunu hayvan gibi tüyler kaplayacak. Bebek 4 ayak 3 kol burada doğdu.”

Ancak mRNA aşılarının insan genini değiştirdiğini iddia eden Erbakan’ın gösterdiği fotoğrafların montaj olduğu ortaya çıktı. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu